Nemiroff Birch Special

NEMIROFF BIRCH SPECIAL

Okamihy radosti alebo chvíle šťastia nám dávajú emócie silné a jasné ako život sám. Vodka Nemiroff Birch Special bola vytvorená ako jedinečný nápoj sily, radosti a víťazstva.


"Pitie výťažku z brezových púčikov je kúzlo, ktoré vám dodá radosť" - tento časom preverený recept nie je zaujímavý len z historického hľadiska. Nová vodka Nemiroff je lahodný výrobok. Každá jeho kvapka je naplnená radosťou, ktorá prežaruje ľahkou horkosťou brezových púčikov, lahodnou príchuťou lipových kvetov a jemnou ovocnou doznievajúcou chuťou. Niektoré prísady, ktoré v našej zmesi používame pre dosiahnutie tejto výnimočnej chute, pochádzajú z tradičných receptov Kyjevskej Rusi na likéry s príchuťou púčikov brezy, ktoré uchovávajú všetky blahodarné vlastnosti brezy a odhalujú žiarivé farby prírody. Sú to tieto nápoje, čo dodávajú všetkým, ktorí toto zdravé pitie ochutnajú, silu, odolnosť voči chorobám, zmysel pre duševnú pohodu a radosť.

Nemiroff Citron & Orange

NEMIROFF CITRON & ORANGE

Nemiroff Citrón & Orange má stále rastúcu popularitu ako na Ukrajine tak aj ďaleko za jej hranicami. K dnešnému dňu sa Nemiroff Citrón vyváža do 10 krajín sveta, z časti ako vzdialené krajiny: Mexiko a USA. Vychutnajte si Nemiroff Citrón a budete naozaj potešení z vodky s jemnou chuťou a citrónovou príchuťou.


Jemná citrusová chuť vytvára osviežujúci pocit a poskytuje pikantné kúzlo na vychutnávanie vodky Nemiroff Citron. Táto vodka je populárna medzi milovníkmi výrazného citróna.

Nemiroff Cranberry

NEMIROFF CRANBERRY

Ušľachtilá chuť koňaku. Jemné tóny kyslé brusnice ručne zbierané v ďalekých močiaroch na Sibíri spolu s vynikajúcím štvorročným koňakom z Krymu dávajú tomúto prekvapujúcemu nápoju jasnú individualitu a harmonickú vôňu. Tradične vysoko kvalitná technológia používaná spoločnosti Nemiroff a vysoko kvalitné prírodné prísady zaisťujúce vynikajúcu kvalitu Nemiroff Cranberry.


Univerzálna povaha vodky Nemiroff Cranberry spôsobuje jej obľúbenosť u spotrebiteľov aj u profesionálov: barmani v mnoho krajinách používajú tento lahodný likér ako originálný základ pre koktejly.


Je to jeden z tých nápojov, ktoré odbúravajú stres a nervozitu – je to ozajstný digestív. Naplno odhalí svoju chuť vtedy, keď si ju budete pomaly vychutnávať.

Nemiroff Honey & Pepper

NEMIROFF HONEY & PEPPER

Med a paprika — táto znamenitá a svojou podstatou nezlúčiteľná kombinácia dáva vodke nečakane nezabudnuteľnú chuť a dlhé doznievanie chute. Dajte si dúšok a pocítite doznievajúce tóny, ľahké a jemné predohry s nádychom kvetového medu a stepných bylín, po ktorých nasleduje žhavá chuť červených chilli papričiek. Sladký a teplý pocit rozlievajúci sa vaším telom poteší vašu dušu.


Vodka Nemiroff Med a paprika prilákala záujem spotrebiteľov vo 30 krajinách sveta s rôznými preferovanými chuťami a obľubou (napríklad Rusko a Mexiko, Francúzsko a Japonsko, USA a Azerbajdžan, Čína a Moldávsko). Ďalšou jedinečnou vlastnosťou vodky Nemiroff Med a paprika je skutočnosť, že je možné ju konzumovať chladenú v súlade s klasickými pravidlami pre konzumáciu vodky, ale rovnako ako základ originálnych koktejlov. V oboch prípadoch vám toto koncentrované stelesnenie vášne a nežnosti prinesie pocit štastia zo stretnutia a horkosti z rozlúčenia.

Nemiroff Lex

NEMIROFF LEX

Sú veci, ktoré nepotrebujú žiadny dôkaz svojich vynikajúcich vlastostí. Sú ľudia, ktorí si nepotrebujú navonok dokazovať svoj význam. Nemiroff Lex je vodka pre veľkých, úspešných a odvážnych ľudí, pre tých, ktorí menia tento svet a niesu len na svojich bedriach.


Jemná vôňa zdôraznená príchuť lipového kvetu, nenapodobiteľná neuveriteľne jemná chuť… Alkohol používaný na jej výrobu zreje 6 mesiacov. Vedľa klasických technologií na čistenie vodky, zmes vody a alkoholu, ktorá sa používa na výrobu vodky Nemiroff Lex, prechádza doplnkovým spracovaním špeciálne pripraveným absorbentom. Know-how odbornikov našej spoločností umožňuje zvýšiť dobu a účinnosť čistenia vodky a vylúčenia hromadenia cudzích látok.

Nemiroff Lex Ultra

NEMIROFF LEX ULTRA

Sú veci, ktoré nepotrebujú žiadny dôkaz svojich vynikajúcich vlastostí. Sú ľudia, ktorí si nepotrebujú navonok dokazovať svoj význam. Nemiroff Lex je vodka pre veľkých, úspešných a odvážnych ľudí, pre tých, ktorí menia tento svet a niesu len na svojich bedriach.


Jemná vôňa zdôraznená príchuť lipového kvetu, nenapodobiteľná neuveriteľne jemná chuť… Alkohol používaný na jej výrobu zreje 6 mesiacov. Vedľa klasických technologií na čistenie vodky, zmes vody a alkoholu, ktorá sa používa na výrobu vodky Nemiroff Lex, prechádza doplnkovým spracovaním špeciálne pripraveným absorbentom. Know-how odbornikov našej spoločností umožňuje zvýšiť dobu a účinnosť čistenia vodky a vylúčenia hromadenia cudzích látok.

Nemiroff Light

NEMIROFF LIGHT

Klasická, časom overená technológia, prírodné zložky a kompozície starostlivo vybraného exotického korenia s prevažujúcim kardamom (alebo „kráľom korenia“, ako bol označovaný za starých časov) – to všetko zaistilo úspech a obľúbenosť nápoja. Obnova nervového systému, relaxácia, prekonanie depresie – toto sú len niektoré vlastnosti kardamomu podľa staroindickej ajurvédskej medicíny.


Podobne ako pri klasickej vodke, pre dosiahnutie plného uspokojenia pri konzumácii vodky Nemiroff Light je nutné vychladiť ju na 8°C. Po vychladení, si budete môcť vychutnať jedinečné vlastnosti kardamomu a jeho potešujúcu a osviežujúcu chuť.

Nemiroff Nemirovskaya

NEMIROFF NEMIROVSKAYA

Bohaté skúsenosti národnej destiláce alkoholu získané v priebehu mnoho rokov výroby vodky boli aplikované spoločnosťou Nemiroff pri príprave originálneho receptu na vodku Nemirovskaya. Vyraba sa klasickou technológiou v súlade s najlepšími tradíciami destiláce vodky v bývalom Sovietskom sveze. Pri výrobe vodky Nemirovskaya sa používa prečistený, prvotriedný alkohol a najčistejšia artézska voda. Zmes vody a alkoholu sa čistí v 18 filtračných batériách klasického usporiadania.


Pre vodku Nemirovskaya je typická chuť a jemnosť. Určite oceníte majstrovstvo tvorcov tejto vodky. Pocítite ako se klasická chuťová kompozícia vodky kúsok po kúsku mení do jemnej dlhotrvajúcej chuti. Odporúčame konzumovať vodku Nemirovskaya chladenú.

Nemiroff Original

NEMIROFF ORIGINAL

Štýlová, vskutku chlapská vodka s radostnou povahou a zmyslom pre dôstojnosť. Objavte neobvyklú príchuť tejto vodky, vychutnajte si jej charakteristickú, priebojnú chuť a ocente jej úplnú a výraznú kompozíciu, ktorá zahŕňa rascu a med. Pri výbere semienok rasce je zvláštna pozornosť venovaná správnemu procesu sušenia za účelom uchovania ich prirodzenej farby a chuti. Keď vyberáme med (pričom sa preferujú svetlé odrody), berúc do úvahy všetky faktory, od chuťových vlastností dokonca až po umiestnenie včelieho úľa.


Dlhá doznievajúca chuť vodky Nemiroff Original zdôrazňuje ušlachtilý pôvod tejto vodky, ktorá sa požíva vychladená ako vynikajúci aperitív alebo ako výborný základ akéhokoľvek koktejlu.

Nemiroff Premium

NEMIROFF PREMIUM

Vodka elitnej triedy s dokonale jemnou chuťou. Pri výrobe vodky elitnej triedy (do ktorej vodka Nemiroff Premium patrí) vodka prečistená klasickou technológiou precbádza ďalším čistením pomocou špeciálne upraveného absorbentu. Názov Nemiroff Premium je úplne pochopiteľný, pretože latinské slovo pre "najlepší" je "premium". Je to aktívna, silná a zároveň prekvapivo jemná vodka s miernou mätovou príchuťou, ktorá jej dodáva dlhú smotanovú doznievajúcu chuť.


Aby bolo možné si vychutnať intenzívnu chuť tejto vodky, musí byť vychladená na 10°C. Potom vám vodka Nemiroff Premium poskytne pocit radosti, podobný pocitu prekonania a povznesenia, ktorý je niekedy obzvlášť vítaný po ťaýkom dni v práci plnom povinností, riešenia problémov a radosti z úspechov.

Nemiroff Rye Honey

NEMIROFF RYE HONEY

Vodka vyznačujúca sa prekvapivo jemnou a delikátnou chuťou. Dajte si dúšok a pocítite, ako sa teplo rozlieva vašim telom. Vychutnajte si dlhotrvajúcu doznievajúcu chuť žitného chleba, jemné tóny sladkosti medu a výraznú chuť ušľachtilého, vyzretého koňaku. Na výrobu vodky Nemiroff Žito a med vyberáme žitný chlieb upečený výhradne klasickou technológiou: len takýto druh chleba má ve své chuti tóny žita, jablek a medu.


Vysoká úroveň obľúbenosti tejto vodky, ktorá bola uvedená na trh v marci 2003, vysvetľuje širokú ponuku fliaš, v nich sa predáva, od miniatúr 0,05 l a 0,1 l až po 0,75 litrové fľaše navrhnutých špeciálne pre americký a mexický trh. Nemiroff Žito a med je navyše spolu s vodkou Nemiroff Med a paprika súčasťou darčekovej sady „Medová kolekcia“.